גישור עסקי

גישור עסקי

התגלע ביניכם סכסוך עסקי אבל חשוב לכם לפתור אותו בהסכמות כדי לא לגרום לנזקים מיותרים?

יש לכם מחלוקות אבל אתם מעוניינים להגיע להבנות כדי לאפשר המשך פעילות משותפת?

אתם חושבים להיפרד עסקית ולא ידועים איך לעשות זאת נכון?

אנו נותנים במרכז מענה מקיף וכולל למחלוקות ו/או סכסוכים עסקיים בנושאים מגוונים, לרבות סכסוכים בין שותפים, סכסוכים בין עסקים, סכסוכים כספיים שונים, סכסוכים בתחומי הנדל"ן ועוד.

הפתרונות שאנו נותנים במרכז מעניקים ללקוחותינו :

מתן פיתרון מהיר ומיידי. אנו מודעים לקושי לנהל עסק או שותפות או עסקה כלשהי במצב של סכסוך, ושמים דגש וחשיבות רבה למתן פתרון מהיר ככל האפשר על מנת לא לפגוע בעסק/שותפות/עסקה, ולא ליצור כדור שלג שקשה מאד לחזור ממנו.

פיתרון אמיתי לסכסוך ולא פיתרון כפוי או תלוש. אנו מנסים להבין את שורשי הסכסוך וליתן לו פיתרון אמיתי אשר מסיים את הסכסוך באופן סופי. הבנה אמיתית של הסכסוך מאפשרת לנו לסייע במציאת פיתרונות יעילים ופרטקיים הלוקחים בחשבון את המציאות בשטח ואת היכולות של הצדדים לעמוד בהם.

פיתרון בעלויות סבירות. אנו מעניקים ללקוחותינו ניהול ופתרון של הסכסוך בעלויות סבירות הנמוכות באופן משמעותי מהחלופה של פנייה לערכאות משפטיות.

שילוב בין גישור ובוררות עסקית- גישבור

בנוסף לגישור עסקי, אנו מעניקים במידת הצורך גם שירותי בוררות עסקית. במידה וסכסוך החל בגישור אך לא הסתיים באמצעות גישור, הוא יכול בהסכמת הצדדים לעבור למסלול של בוררות, כאשר אנו מכריעים בסכסוך כבוררים ונותנים פסק בוררות, שניתן לאשרו כפסק דין לכל דבר ועניין.